KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3843396
nr 384 3396
osignerad, kvinna med barn, 66x55, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 31 oktober 2005
1.000 kr
2.500 kr
1.700 kr
2.200 kr
2.400 kr
ledande budet*